Tel +420 724 520 974 | info@carvingpoint.cz

Carvingový kurz na Šumavě 10.1. - 13.1.2019

KURZ JIŽ PLNĚ OBSAZEN, PŘIJÍMÁME POUZE NÁHRADNÍKY! Zúčastněte se 3denního kurzu na železnorudsku, kde se zrodil náš tým. Nabízíme 3 dny lyžování na Velkém Javoru, středisku s alpskými parametry.

 

Průběh výuky

Na kurz na Velkém Javoru se mohou hlásit děti i dospělí, od začátečníků po výborné lyžaře.  Pro dospělé je připravena výuka základního carvingu, závodního racecarvingu i efektního funcarvingu.

Můžete se těšit na večerní posezení s promítáním záběrů ze svahu. Pořízené fotografie a videa od nás dostanete na památku. Na kurzu doporučujeme zapůjčení speciálních carvingových lyží, díky kterým je výuka rychlejší a snazší.

Výuku vedou zkušení pohodoví čeští instruktoři v malých skupinkách o přibližně stejné výkonnosti. Učíme lyžovat moderními metodami a to tak, aby se dospělí i děti na svahu vždy bavili a rychle se zlepšovali. Výuka probíhá celý den, cca od 9:00 – 11:30 a 13:00 – 15:30, v době oběda od cca 11:30 – 13:00 jsou děti v péči rodičů, pokud není domluveno jinak.

Místo konání

Výuka se koná od pátku (ubytování od čtvrtka) do neděle na Velkém Javoru – vynikajícím lyžařském středisku, kde se pořádá světový pohár. Skiareál se nachází na bavorské straně Šumavy nedaleko českoněmeckých hranic. K dispozici je kabinka, 2 sedačkové lanovky, 3 kotvy a koberce pro ty nejmenší lyžaře.  

Velký Javor nabízí vše od výborného zázemí pro výuku dětí po vyžití pro výborné lyžaře díky černým sjezdovkám. Pro fajnšmekry je k dispozici také skvěle osvětlené večerní lyžování.

Velký Javor je snadno dostupný z ČR: Praha – Velký Javor: 180 km (2:15 hod), Plzeň – Velký Javor: 95 km (1:30 hod).

Ubytování

Ubytování je zajištěno v několika různých komplexech v Železné Rudě a to od čtvrtka 10.1. do neděle 13.1.2019. Všechny apartmány jsou v dojezdové vzdálenosti do 15 minut od střediska. Jednotlivé možnosti poskytneme na vyžádání.

 

Pokud Vašim představám nebude odpovídat žádná z našich zarezervovaných kapacit, rádi Vám pomůžeme najít jinou alternativu například v Bavorské Rudě nebo v blízkosti svahu.

Ubytovací kapacity nejsme schopni garantovat při pozdních přihláškách. V případě plných kapacit zajistíme ubytování ad hoc.

arber-bayerischer-wald

Cena

Kurzovné: 2.750 Kč / osobu (úplní začátečníci 4.750 Kč)

Cena obsahuje:   výuku carvingu a instruktorské služby na svahu, výukové materiály, večerní posezení s rozborem jízdy, pořízení fotografií a videí účastníků kurzu v akci

Cena neobsahuje:   skipas pro Gross Arber na 3 dny: děti od 6 do 16 let: 62€, dospělí: 90€, děti do 6 let v rámci Kinderlandu: 45€, cestovní pojištění (lze sjednat na vyžádání), dopravu, stravu, příplatek za výuku úplných začátečníků ve výši 2.000 Kč

Možné příplatky:   zapůjčení lyží LUSTI za poplatek 150-250 Kč/den

Ubytování: cena různá dle typu ubytování

Jak se přihlásit na kurz?

Prosím, vyplňte rezervační formulář nebo nám zašlete email a my se Vám ozveme zpět.