Tel +420 724 520 974 | info@carvingpoint.cz

Carvingový kurz na Šumavě 10.1. - 12.1.2020

Zúčastněte se kurzu na Šumavě. Nabízíme třídenní výuku na Velkém Javoru, středisku s alpskými parametry a skvělými podmínkami jak pro děti, tak nejnáročnější dospělé lyžaře.

 

KURZ JE JIŽ PLNĚ OBSAZEN, PŘIJÍMÁME POUZE NÁHRADNÍKY

Průběh výuky

Na kurz na Velkém Javoru se mohou hlásit děti i dospělí, od mírně pokročilých po výborné lyžaře.  Pro dospělé je připravena výuka základního carvingu, závodního racecarvingu i efektního funcarvingu.

Můžete se těšit na večerní posezení s promítáním záběrů ze svahu. Pořízené fotografie a videa od nás dostanete na památku. Na kurzu doporučujeme zapůjčení speciálních carvingových lyží, díky kterým je výuka rychlejší a snazší.

Výuku vedou zkušení pohodoví čeští instruktoři v malých skupinkách o přibližně stejné výkonnosti. Učíme lyžovat moderními metodami a to tak, aby se dospělí i děti na svahu vždy bavili a rychle se zlepšovali. Výuka probíhá celý den, cca od 9:00 – 11:30 a 13:00 – 15:30, v době oběda od cca 11:30 – 13:00 jsou děti v péči rodičů, pokud není domluveno jinak.

Místo konání

Výuka se koná od pátku (ubytování zajištěno již od čtvrtka) do neděle na Velkém Javoru – vynikajícím lyžařském středisku, kde se pořádá světový pohár. Skiareál se nachází na bavorské straně Šumavy nedaleko českoněmeckých hranic. K dispozici je kabinka, 2 sedačkové lanovky, 3 kotvy a koberce pro ty nejmenší lyžaře.  

Velký Javor nabízí vše od výborného zázemí pro výuku dětí po vyžití pro výborné lyžaře díky černým sjezdovkám. Pro fajnšmekry je k dispozici také skvěle osvětlené večerní lyžování.

Velký Javor je snadno dostupný z ČR: Praha – Velký Javor: 180 km (2:15 hod), Plzeň – Velký Javor: 95 km (1:30 hod).

Ubytování

Ubytování je zajištěno v příjemném,  zrekonstruovaném penzionu Havelka v Železné Rudě a to od čtvrtka 9.1. do neděle 12.1.2020. Dům je v dojezdové vzdálenosti do 15 minut od střediska. Všechny apartmány mají vlastní sprchu, WC, vybavenou kuchyňku a balkón. Společné prostory dále nabízí společenskou místnost, stolní fotbal, úschovnu lyží.

V případě potřeby Vám pomůžeme najít jinou alternativu ubytování - například v Bavorské Rudě nebo v blízkosti svahu.

Ubytovací kapacity v Penzionu Havelka nejsme schopni garantovat při pozdních přihláškách.

Cena

Kurzovné: 3.300 Kč / osobu (úplní začátečníci 4.900 Kč)

Cena obsahuje:   výuku carvingu a instruktorské služby na svahu, výukové materiály, večerní posezení s rozborem jízdy, pořízení fotografií a videí účastníků kurzu v akci

Cena neobsahuje:   skipas pro Gross Arber na 3 dny: děti od 6 do 16 let: 62€, dospělí: 90€, děti do 6 let v rámci Kinderlandu: 45€, cestovní pojištění (lze sjednat na vyžádání), dopravu, stravu

Možné příplatky:   zapůjčení lyží LUSTI za poplatek 150 Kč/den (dětské modely) a 250 Kč/den (lyže pro dospělé)

Ubytování: Penzion Havelka - cenu upřesníme podle obsazení apartmánu

Jak se přihlásit na kurz?

Prosím, vyplňte rezervační formulář nebo nám zašlete email a my se Vám ozveme zpět.