Tel +420 724 520 974 | info@carvingpoint.cz

Carvingový kurz Hochficht 2.-4.2.2024

Užijte si s námi 3 dny lyžování v TOP šumavském středisku Hochficht. Jeho široké a dobře upravované svahy s dobrou dostupností z ČR jsou ideální pro děti i dospělé. A to jak pro začátečníky, tak i pokročilé až výborné lyžaře.

Průběh výuky

Na tento kurz se mohou hlásit mírně pokročilí i výborní lyžaři – děti i dospělí, pro které je připravena mj. i výuka závodního racecarvingu nebo efektního funcarvingu.

Organizujeme večerní posezení s promítáním fotek ze svahu, které od nás dostanete na památku. Všem účastníkům kurzu doporučujeme zapůjčení našich výukových carvingových lyží s nízkým radiusem, díky kterým bude výuka rychlejší a zábavnější.

Výuku vedou zkušení pohodoví čeští instruktoři v malých skupinkách. Učíme lyžovat moderními metodami, a to tak, abyste se na svahu vždy bavili a rychle se zlepšovali. Výuka probíhá celý den, cca od 9:00 – 11:30 a 13:00 – 15:30.

Místo konání

Výuka se koná od pátku do neděle v Hochfichtu – lyžařském středisku ideálním pro dospělé i pro děti. Skiareál se nachází na rakouské straně Šumavy nedaleko česko-německo-rakouského trojmezí. Díky vyšší nadmořské výšce (1338 m.n.m) a skvělé úpravě svahů bývají v Hochfichtu vynikající sněhové podmínky.  

Areál nabízí díky mnoha přehledným sjezdovkám s ideálním sklonem výborné podmínky pro výuku carvingu.

Hochficht patří k nejlepším nealpským střediskům s přijatelnou dojezdovou vzdáleností: Praha – Hochficht 200 km (3:00 hod), Plzeň – Mitterdorf: 180 km (3:00 hod).

Ubytování

Pro omezený počet osob máme k dispozici ubytování v Nové Peci. Velká část účastníků kurzu si zajišťuje ubytování individuálně.

Zde naleznete naše TIPY NA UBYTOVÁNÍ.

Ubytovat se lze na české straně v Nové Peci (přibližně 30 minut jízdy na svah) nebo v okolí Zvonkové (dojezd 20 minut). Případně také v blízkosti skiareálu v obcích Klaffer am Hochficht, Pfaffetschlag, Ulrichsberg apod.

V případě potřeby se na nás kdykoliv obraťte, můžeme Vám s případnou rezervací pomoci. Výuka začíná v pátek ráno, ubytování je proto vhodné mít zajištěné již od čtvrtka.

Cena

Kurzovné: 4.400 Kč / osoba

Cena obsahuje:   výuku carvingu a instruktorské služby na svahu, výukové materiály, večerní posezení s rozborem jízdy, pořízení fotografií a videí účastníků kurzu v akci

Cena neobsahuje:  skupinový skipas v Hochfichtu na 3 dny: děti od 6 do 15 let: 61,50€, studenti a děti od 16 do 18 let: 98,50€, dospělí: 123€, cestovní pojištění (lze sjednat na vyžádání), dopravu, stravu, ubytování

Možné příplatky:   zapůjčení lyží LUSTI za poplatek 200 Kč/den (dětské modely) a 300 Kč/den (lyže pro dospělé)

Jak se přihlásit na kurz?

Prosím, vyplňte rezervační formulář nebo nám zašlete email a my se Vám ozveme zpět.