Tel +420 724 520 974 | info@carvingpoint.cz
Team Carving Point

Carvingový kurz Mitterdorf (Šumava) 12.-14.1.2024

Užijte si s námi 3 dny lyžování v šumavském Mitterdorfu, ideálním středisku pro začátky s carvingem. Kurz je určen pro děti i dospělé, mírně pokročilé až výborné lyžaře.

Tým CarvingPoint

Carvingový kurz Wildkogel (AT) 26-28.1.2024

Třídenní carvingový kurz pro děti i dospělé v krásném rakouském středisku Wildkogel, kde převažují široké modré a červené sjezdovky ideální pro carvingové nadšence i začátečníky.

IMG-20190314-WA0000

Carvingový kurz Hochficht (Šumava) 2.-4.2.2024

Užijte si s námi 3 dny lyžování v šumavském Hochfichtu, v jednom z nejlepších mimoalpských středisek v blízkosti ČR. Kurz je určen pro děti i dospělé, mírně pokročilé až výborné lyžaře.

Jindra Carving Point

Carvingový kurz (AT) Wildschönau 1.3.-3.3.2024

Carvingový kurz pro děti i dospělé v příjemném, klidném a dobře dostupném středisku Wildschönau (Ski Juwel) s širokými sjezdovkami, které jsou ideální pro carvingové lyžování.

Carving Ladies

Carvingový kurz Ratschings (IT) 8.3.-10.3.2024

Oblíbený kurz pro děti i dospělé v italských Alpách – krásném středisku Ratschings s velmi dobrou dostupností z ČR, výbornou gastronomií, jistotou sněhu a zpravidla slunečným počasím.

DSC02987

Skupinové kurzy na míru ve Vašem termínu

Chcete vyrazit s kolegy nebo přáteli na hory a nevyhovuje Vám žádný z našich standardních kurzů? Ozvěte se nám, pokusíme se vymyslet výuku na míru pro Vaši skupinu!

CarvingPoint.cz crew

Firemní akce a teambuildingové aktivity

Potřebujete utužit pracovní tým? Hledáte vhodný teambuilding na zimu? S pomocí našich partnerů pro Vás zorganizujeme firemní akci na míru. Vše se bude samozřejmě točit kolem carvingu!

Jak se přihlásit na kurz?

Vyplňte rezervační formulář nebo nám napište email a my se Vám ozveme zpět.