Tel +420 724 520 974 | info@carvingpoint.cz

TIPY NA UBYTOVÁNÍ

Níže naleznete pár tipů na ubytování v rámci našich kurzů. V případě potřeby Vám rádi poradíme, poskytneme další tipy, nebo Vám s rezervací pomůžeme. Kdykoliv se na nás obraťte.

WILDSCHÖNAU (SKI JUWEL)

Apartments Zellner. Adresa: Alpbach 516, 6236 Alpbach, Austria. Obyčejně vybavené apartmány v typickém rakouském apartmánovém domě. Víceložnicové pokoje pro 4-6 lidí. Dojezd na místo ranních srazů: 5 minut. Odkaz na booking zde.

Neubauhof. Adresa: 1 Neudorf, 6235 Reith im Alpbachtal, Austria. Tradiční krásný rakouský dům. Snadný příjezd (blízko sjezdu z dálnice). Dojezd na místo ranních srazů: 12 minut. Odkaz na booking zde.

Gasthaus Jakober. Adresa: Alpbach 169, 6236 Alpbach, Austria. Hezký rakouský dům s restaurací. Snídaně v ceně. K dispozici dvojlůžka a trojlůžka. Dojezd na místo ranních srazů: 6 minut. Odkaz na booking zde.

Das kleine, feine Sonnwend. Adresa: Alpbach 244, 6236 Alpbach, Austria. Příjemné ubytování s velmi pohostinnými majiteli. Snídaně v ceně. Pokoje pro 2-4 osoby. Dojezd na místo ranních srazů: 6 minut. Odkaz na booking zde.

Bergwald. Adresa: Bergwald 439, 6236 Alpbach, Austria. Velmi hezké ubytování ve svahu s hezkým výhledem. Pokoje pro 2-4 osoby. Dojezd na místo ranních srazů: 12 minut. Odkaz na booking zde.

Aparthaus Sonnenhof. Adresa: Alpbach 739, 6236 Alpbach, Austria. Moc hezké ubytování s víceložnicovými apartmány pro 4-9 osob. Dojezd na místo ranních srazů: 7 minut. Odkaz na booking zde.

MITTERDORF

Penzion a restaurace U Sousedů. Adresa: Strážný 38, 384 43 Strážný. Hezký penzion v blízkosti hraničního přechodu, dojezd 10 minut. Odkaz na booking zde.

Penzion Dvůr Lískový vrch. Adresa: Strážný 120, 384 43 Strážný. Hezký penzion s restaurací ve Strážném, nedaleko hraničního přechodu. Dojezd na svah cca 10 minut. Odkaz na booking zde.

Penzion Sněžná. Adresa: Budějovická 41, Volary 384 51. Příjemný penzion ve stylové původní roubence. Ve Volarech probíhá promítání záběrů a večerní posezení. Dojezd na svah cca 25 minut. Odkaz na booking zde.

Městský hotel Bobík. Adresa: Náměstí 325, 384 51 Volary. Hezký hotel s restaurací přímo v centru Volar, ve kterých probíhá promítání záběrů ze svahu a večerní posezení. Dojezd na svah cca 25 minut. Odkaz na booking zde.

Penzion U Heřmánků. Adresa: Budějovická 455, Volary. Rodinný penzion ve Volarech, ve kterých probíhá promítání záběrů ze svahu a večerní posezení. Dojezd na svah cca 25 minut. Odkaz na booking zde.

Penzion Chlustov. Adresa: Řasnice 18, 384 43 Strážný. Rodinná farma a penzion na samotě, ale nedaleko hlavního tahu na Strážný. Dojezd na svah cca 15 minut. Odkaz na booking zde.

Penzion Philippsreut "Zum Pfenniggeiger". Adresa: Hauptstr.12, 94158 Philippsreut, Germany. Příjemný rodinný penzion s restaurací a snídaněmi na neměcké straně Šumavy. Dojezd na svah cca 7 minut. Odkaz na booking zde.

WILDKOGEL

Fasserhof. Adresa: Dorf 24, 5732 Bramberg am Wildkogel, Austria. Pěkný penzion s několika apartmány na polosamotě ve svahu nedaleko Brambergu. Dojezd na místo ranních srazů: 7 minut. Odkaz na booking zde.

Ferienwohnungen Birkleiten. Adresa: Weyer 50, 5733 Bramberg am Wildkogel, Austria. Apartmánový dům v Brambergu nedaleko místa ranních srazů. Dojezd na místo ranních srazů: 4 minuty. Odkaz na booking zde.

Das Taubenhaus. Adresa: Hollersbach 139, 5731 Hollersbach im Pinzgau, Austria. Moc pěkný apartmánový dům v hezkém městečku Hollersbach. K dispozici prostorná lyžárna a pohodlný parking. Dojezd na místo ranních srazů: 9 minut. Odkaz na booking zde.

Pension Kitzbüheler Alpen. Adresa: Reitlehen 42, 5731 Hollersbach im Pinzgau, Austria. Typický rakouský rustikálně vybavený penzion s restaurací. Dojezd na místo ranních srazů: 8 minut. Odkaz na booking zde.

Mitterhaidhof. Adresa: 9 Lämmerbichl, 5731 Hollersbach im Pinzgau, Austria. Levnější, obyčejné, ale příjemné ubytování se sdílenými koupelnami. Dojezd na místo ranních srazů: 9 minut. Odkaz na booking zde.

Haus Kropf. Adresa: Felberstraße 64, 5730 Mittersill, Austria. Obyčejné ubytování rakouského kvalitního standardu v Mittersillu. Dojezd na místo ranních srazů: 13 minut. Odkaz na booking zde.

Hotel Post Krimml. Adresa: Nr. 18, 5743 Krimml, Austria. Moc hezký hotel v městečku Krimml nedaleko legendárních krimmelských vodopádů. Dojezd na místo ranních srazů: 14 minut. Odkaz na booking zde.

Landgasthof Kirchenwirt. Adresa: Unterkrimml 75, 5743 Krimml, Austria. Příjemný typický rakouský gasthof v městečku Krimml nedaleko legendárních krimmelských vodopádů. Dojezd na místo ranních srazů: 14 minut. Odkaz na booking zde.

RATSCHINGS

Doporučujeme vyhnout se ubytování v Passo del Giovo (San Leonardo in Passiria a okolí). Serpentinovitá příjezdová cesta směrem od Ratschingsu (a Vipitena) se na noc uzavírá, což Vám může zkomplikovat příjezd a odjezd.

Hotel Brenner. Adresa: Autohof Sadobre, 39049 Vipiteno, Italy. Příjemný hotel s dvojlůžkovými a trojlůžkovými pokoji. Dojezd na místo ranních srazů: 15 minut. Odkaz na booking zde. 

Hotel Lener. Adresa: Via Blieger, 2, 39040 Vipiteno BZ, Italy. Výborný hotel se snídaněmi, restaurací a wellnesem. Dojezd na místo ranních srazů: 20 minut. Odkaz na booking zde.  

Hotel Schaurhof. Adresa: Novale di Sotto 20, 39049 Vipiteno, Italy. Velmi hezký hotel na kraji Vipitena. Dojezd na místo ranních srazů: 20 minut. Odkaz na booking zde

L`Angolo di Sissi. Adresa: Via Färber, 39041 Colle Isarco, Italy. Velmi levné apartmány v původním historickém hotelu v městečku Colle Isarco. Dojezd na místo ranních srazů: 25 minut. Bývá zpravidla možné rezervovat jen s dvouměsíčním předstihem. Odkaz na booking zde. 

Villa Alesandra. Adresa: Via Fleres 17, 39041 Colle Isarco, Italy. Velmi cenově dostupné. Dům schovaný na periferii Colle Isarco. Dojezd na místo ranních srazů: 25 minut. Bývá k rezervaci cca s 3měsíčním předstihem. Odkazy na booking zde a zde.

Alpin Hotel Gudrun. Adresa: Alte Post Gasse 8, 39041 Colle Isarco, Italy. Moc pěkný hotel se snídaněmi na kraji městečka Colle Isarco. Dojezd na místo ranních srazů: 25 minut. Odkaz na booking zde.

Steindl's Boutique Hotel. Adresa: Parkweg 2, 39049 Vipiteno, Italy. Moderní, krásný hotel se snídaněmi. Dojezd na místo ranních srazů: 20 minut. Odkaz na booking zde.  

Steindl's B&B. Adresa: Parkweg 2, 39049 Vipiteno, Italy. Menší dvojlůžka s dobrou snídaní. Dojezd na místo ranních srazů: 20 minut. Odkaz na booking zde.