Tel +420 724 520 974 | info@carvingpoint.cz

PŮJČOVNA LYŽÍ LUSTI

Chcete si vypůjčit lyže na dovolenou, nebo vyzkoušet vytipovaný model před případnou koupí?

Stačí si vybrat z nabídky naší půjčovny. Rozkliknutím konkrétní délky u daného modelu můžete prověřit dostupnost dané lyže v konkrétním termínu. 

OVĚŘTE SI DOSTUPNOST KONKRÉTNÍHO MODELU V NABÍDCE NÍŽE

KATEGORIE PERFORMANCE

LUSTI PC71

To nejlepší od Lusti. Vynikající univerzální slalomka. Skvělá na carving, a to na krátký i delší oblouk. Osazeno vázáním Vist VSP 412 + Speedcom. Více informací o tomto modelu naleznete zde

LUSTI PC74

Stabilní carvingová lyže, v rámci řady PC je určena pro vyšší rychlosti a střední oblouky. Osazeno vázáním Vist VSP 412 + Speedcom. Více informací o tomto modelu naleznete zde

LUSTI PC77

Univerzální carvingová lyže, která díky své šířce projede jakékoliv nástrahy na sjezdovce. Ideální pro celodenní použití a na české sjezdovky. Osazeno vázáním Vist VSP 412 + Speedcom. Více informací o tomto modelu naleznete zde

KATEGORIE RACE

LUSTI RACE CARVER SL

Odladěná závodní slalomka pro zkušené lyžaře. Vyniká v agresivních, krátkých obloucích na tvrdých, upravených sjezdovkách. Osazeno vázáním Vist VSP 412 + Speedcom. Více informací o tomto modelu naleznete zde.

LUSTI RACE CARVER GS

Poctivá obřačka na tvrdou pistu, ideální pro střední a delší oblouky. Lyže pro vynikající lyžaře, kterým se odmění stabilní a jistou jízdou. Osazeno vázáním Vist VSP 412 + Speedcom. Více informací o tomto modelu naleznete zde.

KATEGORIE MEN PROGRESS

LUSTI MEN PROGRESS 77

Obdobně jako PC 77 se jedná o skvělou univerzálku, která zvládne jak tvrdou ledovou pistu, tak rozměklý sníh. Oproti PC77 je lyže měkčí, a proto vyhovuje i méně pokročilým lyžařům. Osazeno vázáním Vist VSP 412 + Speedcom. Více informací o tomto modelu naleznete zde.

KATEGORIE FUN CARVING

LUSTI RADICAL FUN CARVING

Jedna z nejlepších lyží pro vyznavače krátkých carvingových oblouků a fun carvingu. Velmi točivá, obratná, radikální lyže.  Osazeno vázáním Vist VSP 412 + Speedcom. Více informací o tomto modelu naleznete zde.

LUSTI FUN CARVING

Velmi točivá, měkčí lyže pro krátké oblouky. Vynikající volba pro radikální carvingový oblouk a výuku carvingu. Vhodné pro juniory, dámy i lehčí pány. Více informací o tomto modelu naleznete zde.

LUSTI FUN CARVING 77

Zcela nová, univerzální točivá lyže pro celodenní použití. Vynikající volba pro čistý carvingový oblouk na upravené pistě i v horších podmínkách. Vhodné pro juniory, dámy i pány. Více informací o tomto modelu naleznete zde.

KATEGORIE ALL MOUNTAIN

LUSTI CROSS WIDE ROCKER 87

Tato univerzální lyže je vhodná do všech terénů, na všechny druhy sněhu. Nezastaví Vás rozbitá pista, ani čerstvý prašan. Osazeno vázáním Vist VSP 412 + Speedcom. Více informací o tomto modelu naleznete zde.

LUSTI CROSS WIDE ROCKER +95

Tato lyže je vhodná do všech terénů, na všechny druhy sněhu. Nejvíce ji oceníte na velmi rozbité pistě, kterou projede bez zaváhání. Osazeno vázáním Vist VSP 412 + Speedcom. Více informací o tomto modelu naleznete zde.

KATEGORIE LADIES

LUSTI LADIES PERFORMANCE 76

Dámské univerzální lyže, na kterých díky větší šířce projedete sjezdovku v jakémkoliv stavu stabilně a bez azaváhání. Osazeno vázáním Vist VSP 412 + Speedcom. Více informací o tomto modelu naleznete zde.

LADIES LIGHT 76

Vyvážená dámská univerzálka vhodná zejména pro kratší oblouky v nižších rychlostech. Lyže je lehčí a měkčí, proto je ideální volbou i pro méně pokročilé lyžařky. Osazeno vázáním Vist VSP 412 + Speedcom. Více informací o tomto modelu naleznete zde.

KATEGORIE KIDS

LUSTI JUNIOR CARVING

Dětská carvingová speciálka. Lehká, velmi točivá, skvěle obratná a měkčí lyže, která díky maximálnímu vykrojení otevírá svět carvingu i dětem. Více informací o tomto modelu naleznete zde.

JUNIOR SPORT

Dětské lyže určené pro široké spektrum malých lyžařů - od začátečníků po pokročilé. Zvládnou oblouky po hranách i smykem. Více informací o tomto modelu naleznete zde.

KATEGORIE TOUR - SKIALPY

LUSTI TOUR 82

Tyto lyže jsou určeny především pro turistiku a následné ostřejší sjezdy. Poskytují úžasnou volnost při pohybu mimo sjezdovky. Osazeno rentalovým skialpovým pinovým vázáním. Více informací o tomto modelu naleznete zde.

LUSTI TOUR 94

TOUR 94 jsou jako doma ve volném terénu. Ideální lyže do vysokých hor, kde si budete užívat každou vteřinu prašanu při dlouhých sjezdech. Osazeno rentalovým skialpovým pinovým vázáním. Více informací o tomto modelu naleznete zde.

KATEGORIE FREERIDE

LUSTI ALL MOUNTAIN (MUSE / VERTIGO)

Díky konstrukci a nízké váze se jedná o výbornou lyži jak na free skitourning, tak na ježdění po rozbitých sjezdovkách. Osazeno rentalovým celoposuvným rámovým vázáním. Více informací o tomto modelu naleznete zde.

OSTATNÍ VYBAVENÍ

LAVINOVÝ SET

Set obsahuje tyto komponenty: lopata, sonda, pípák.