Tel +420 724 520 974 | info@carvingpoint.cz

Carvingový kurz Kaprun (AT) 18.2.-20.2.2022

Zúčastněte se carvingového kurzu pro děti i dospělé ve věhlasném rakouském Kaprunu!  Kaprun-Kitzsteinhorn nabízí typické ledovcové, úžasně široké lyžařské dálnice s mírnějším sklonem, které jsou jak stvořené pro carvingové oblouky.

Průběh výuky

Na kurz v Kaprunu se mohou hlásit mírně pokročilí i výborní lyžaři – děti i dospělí. Pro dospělé je připravena jak výuka základního carvingu, tak závodnického racecarvingu nebo efektního funcarvingu.

Organizujeme večerní posezení s promítáním záběrů ze svahu. Pořízené fotografie a videa od nás dostanete na památku. Všem účastníkům kurzu doporučujeme zapůjčení našich výukových carvingových lyží s nízkým radiusem, díky kterým bude výuka rychlejší a zábavnější.

Výuku vedou zkušení pohodoví čeští instruktoři v malých skupinkách o přibližně stejné výkonnosti. Učíme lyžovat moderními metodami a to tak, aby se dospělí i děti na svahu vždy bavili a rychle se zlepšovali. Výuka probíhá celý den, cca od 9:00 – 11:30 a 13:00 – 15:30, v době oběda od cca 11:30 – 13:00 jsou děti v péči rodičů.

Místo konání

Kurzy se konají v legendárním rakouském středisku Kaprun-Kitzsteinhorn, který nabízí 61 km převážně modrých a červených sjezdovek. Díky ledovci je zde jistota sněhu a typické profily širokých a pozvolných tratí, které jsou skvělé pro carvingové lyžování.  

Lyžuje se v nadmořských výškách od 700 do 3000 metrů, díky čemu je možné za každého počasí najít vyhovující terény. Během hlavní sezóny se lyžaři rozmístí i do okolních středisek a na sjezdovkách již nebývá přelidněno tak, jak je tomu na ledovcích zvykem v listopadu a prosinci.

Kaprun je skvěle dostupný z ČR: Praha – Kaprun: 480 km (5:30 hod), Plzeň – Kaprun 350/465 km (5 hodin).

Ubytování

Ubytování si zajišťují účastníci individuálně a to od čtvrtka do neděle.

Široké možnosti ubytování lze nalézt v městečkách Kaprun, Zell am See, Maishofen, Niedernsill a dalších obcích v okolí. Vše v dojezdové vzdálenosti 15-20 minut od střediska.

Ranní srazy jsou na nástupní stanici Talstation Kitzsteinhorn, cca 10 minut jízdy z centra Kaprunu.

V případě potřeby Vám pomůžeme zajistit vhodné ubytování podle Vašich představ.

Kitzsteinhorn Kaprun

Cena

Kurzovné: 4.400 Kč / osoba

Cena obsahuje:   výuku carvingu a instruktorské služby na svahu, výukové materiály, večerní posezení s rozborem jízdy, pořízení fotografií a videí účastníků kurzu v akci

Cena neobsahuje:   skipas pro Kitzsteinhorn na 3 dny: děti do 5 let zdarma, děti od 6 do 15 let: 84€, dospívající od 16 do 18 let : 126€, dospělí: 169€, cestovní pojištění (lze sjednat na vyžádání)

Možné příplatky:   zapůjčení lyží LUSTI za poplatek 150 Kč/den (dětské modely) a 250 Kč/den (lyže pro dospělé)

COVID-19: V případě, že se kurzu nebude možné zúčastnit kvůli šíření nákazy, vrátíme Vám 100% kurzovného zpět. Více detailů naleznete ve všeobecných podmínkách zde.

Jak se přihlásit na kurz?

Prosím, vyplňte rezervační formulář nebo nám zašlete email a my se Vám ozveme zpět.