Tel +420 724 520 974 | info@carvingpoint.cz

Carvingový kurz Ski Juwel (AT) 16.12.-18.12.2022

Zúčastněte se carvingového kurzu pro děti i dospělé v příjemném rakouském středisku Wildschönau (součást Ski Juwel)! Wildschönau je menší, nenápadné a dobře dostupné středisko s širokými sjezdovkami, které jsou ideální pro carvingové oblouky.

Průběh výuky

Na kurz ve Wildschönau (Ski Juwel) se mohou hlásit mírně pokročilí i výborní lyžaři – děti i dospělí. Pro dospělé je připravena jak výuka základního carvingu, tak závodnického racecarvingu nebo efektního funcarvingu.

Organizujeme večerní posezení s promítáním záběrů ze svahu. Pořízené fotografie a videa od nás dostanete na památku. Všem účastníkům kurzu doporučujeme zapůjčení našich výukových carvingových lyží s nízkým radiusem, díky kterým bude výuka rychlejší a zábavnější.

Výuku vedou zkušení pohodoví čeští instruktoři v malých skupinkách o přibližně stejné výkonnosti. Učíme lyžovat moderními metodami a to tak, aby se dospělí i děti na svahu vždy bavili a rychle se zlepšovali. Výuka probíhá celý den, cca od 9:00 – 11:30 a 13:00 – 15:30, v době oběda od cca 11:30 – 13:00 jsou děti v péči rodičů.

Místo konání

Kurzy se konají v příjemném rakouském středisku Wildschönau (Ski Juwel), které nabízí celkem 109 km převážně modrých a červených sjezdovek. Wildschönau je menší, nenápadné středisko, jehož hlavní vrchol Schatzberg nabízí široké sjezdovky ideální pro carvingové lyžování.  

Středisko je méně navštěvované, lyžaři většinou směřují do známějších blízkých areálů (Zillertal Arena, SkiWelt - Brixental, Kitzbühel). Na  sjezdovkách tedy nebývá přelidněno, což je nutností pro výuku carvingu.

Ranní srazy budou probíhat ve vesničce Inneralpbach.

Wildschönau (Ski Juwel) je skvěle dostupné z ČR: Praha – Inneralpbach: 515 km (5:30 hod), Plzeň – Inneralpbach 420 km (4:30 hod).

Ubytování

Ubytování si zajišťují účastníci individuálně a to od čtvrtka do neděle.

ZDE můžete nalézt tipy na ubytování.

Ranní srazy jsou nedaleko nástupní stanice J1 Connecting-lift ve vesnici Inneralpbach, cca 15 minut jízdy autem od nejbližšího sjezdu z dálnice A12.

Většina účastníků volí bydlení v blízkosti areálu ve vesničkách Inneralpbach a Alpbach. Široké možnosti jsou pak v obcích nedaleko dálnice v dojezdové vzdálenosti 15-20 minut od střediska Wildschönau.

V případě potřeby Vám pomůžeme zajistit vhodné ubytování podle Vašich představ.

Wildschönau Ski Juwel CarvingPoint

Cena

Kurzovné: 4.900 Kč / osoba

Cena obsahuje:   výuku carvingu a instruktorské služby na svahu, výukové materiály, večerní posezení s rozborem jízdy, pořízení fotografií a videí účastníků kurzu v akci

Cena neobsahuje:   skipas pro Ski Juwel na 3 dny: děti do 5 let zdarma, děti od 6 do 15 let: 73€, dospívající od 16 do 18 let : 116,50€, dospělí: 145,50€, cestovní pojištění, ubytování

Možné příplatky:   zapůjčení lyží LUSTI za poplatek 200 Kč/den (dětské modely) a 300 Kč/den (lyže pro dospělé)

COVID-19: V případě, že se kurzu nebude možné zúčastnit kvůli šíření nákazy, vrátíme Vám 100% kurzovného zpět. Více detailů naleznete ve všeobecných podmínkách zde.

Jak se přihlásit na kurz?

Prosím, vyplňte rezervační formulář nebo nám zašlete email a my se Vám ozveme zpět.