Tel +420 724 520 974 | info@carvingpoint.cz

Carvingový kurz Wildschönau (AT) 1.-3.3.2024

Zúčastněte se carvingového kurzu pro děti i dospělé v příjemném rakouském středisku Wildschönau (součást Ski Juwel)! Wildschönau je menší, nenápadné a skvěle dostupné středisko s širokými sjezdovkami, které jsou ideální pro oblouky po hranách!

Průběh výuky

Na kurz ve Wildschönau se mohou hlásit mírně pokročilí až výborní lyžaři – děti i dospělí. Pro dospělé je připravena mj. výuka závodního racecarvingu nebo efektního funcarvingu.

Organizujeme večerní posezení s promítáním fotek ze svahu, které od nás dostanete na památku. Všem účastníkům doporučujeme zapůjčení našich výukových carvingových lyží s nízkým radiusem, díky kterým bude výuka rychlejší a zábavnější.

Výuku vedou zkušení pohodoví čeští instruktoři v malých skupinkách. Učíme lyžovat moderními metodami a to tak, abyste se na svahu vždy bavili a rychle se zlepšovali. Výuka probíhá celý den, cca od 9:00 – 11:30 a 13:00 – 15:30.

Místo konání

Kurz se koná v rakouském středisku Wildschönau (Ski Juwel), které nabízí celkem 109 km převážně modrých a červených sjezdovek. Wildschönau je příjemné, nenápadné středisko, jehož hlavní vrchol Schatzberg nabízí široké sjezdovky ideální pro carvingové lyžování.  

Středisko bývá méně navštěvované, což je nutností pro výuku carvingu. Ranní srazy budou probíhat ve vesničce Inneralpbach.

Wildschönau (Ski Juwel) je skvěle dostupné z ČR: Praha – Inneralpbach: 515 km (5:30 hod), Plzeň – Inneralpbach 420 km (4:30 hod).

Ubytování

Máme k dispozici omezené ubytovací kapacity přímo v Inneralpbachu. Většina účastníků si zajišťuje ubytování individuálně, a to od čtvrtka do neděle.

Zde naleznete naše TIPY NA UBYTOVÁNÍ.

Ranní srazy jsou nedaleko nástupní stanice J1 Connecting-lift ve vesnici Inneralpbach. Bydlení lze hledat buď v těsné blízkosti areálu ve vesničkách Inneralpbach a Alpbach. Široké možnosti jsou pak v obcích nedaleko dálnice (s dojezdem cca 15-20 minut).

V případě potřeby Vám pomůžeme zajistit vhodné ubytování podle Vašich představ.

Wildschönau Ski Juwel CarvingPoint

Cena

Kurzovné: 5.300 Kč / osoba

Cena obsahuje:   výuku carvingu a instruktorské služby na svahu, výukové materiály, večerní posezení s rozborem jízdy, pořízení fotografií a videí účastníků kurzu v akci

Cena neobsahuje:   skipas pro Ski Juwel na 3 dny: děti do 5 let zdarma, děti od 6 do 15 let: 82€, dospívající od 16 do 18 let : 131,50€, dospělí: 164€, cestovní pojištění, ubytování

Možné příplatky:   zapůjčení lyží LUSTI za poplatek 200 Kč/den (dětské modely) a 300 Kč/den (lyže pro dospělé)

Jak se přihlásit na kurz?

Prosím, vyplňte rezervační formulář nebo nám zašlete email a my se Vám ozveme zpět.