Tel +420 724 520 974 | info@carvingpoint.cz

Carvingový kurz na Šumavě 24.-26.1.2020

Užijte si s námi 3 dny lyžování v šumavském Mitterdorfu, ideálním středisku pro začátky s carvingem. Kurz je určen pro děti i dospělé, mírně pokročilé až výborné lyžaře.

KURZ JE JIŽ PLNĚ OBSAZEN, PŘIJÍMÁME POUZE NÁHRADNÍKY

Průběh výuky

Na kurz v Mitterdorfu se mohou hlásit mírně pokročilí i výborní lyžaři – děti i dospělí. Pro dospělé je připravena jak výuka základního carvingu, tak závodnického racecarvingu nebo efektního funcarvingu.

Organizujeme večerní posezení s promítáním záběrů ze svahu. Pořízené fotografie a videa od nás dostanete na památku. Všem účastníkům kurzu doporučujeme zapůjčení speciálních carvingových lyží, díky kterým bude výuka rychlejší a zábavnější.

Výuku vedou zkušení pohodoví čeští instruktoři v malých skupinkách o přibližně stejné výkonnosti. Učíme lyžovat moderními metodami a to tak, aby se dospělí i děti na svahu vždy bavili a rychle se zlepšovali. Výuka probíhá celý den, cca od 9:00 – 11:30 a 13:00 – 15:30, v době oběda od cca 11:30 – 13:00 jsou děti v péči rodičů, pokud není domluveno jinak.

Místo konání

Výuka se koná od pátku (ubytování od čtvrtka) do neděle v Mitterdorfu – lyžařském středisku přímo stvořeném pro rodiny s dětmi. Skiareál se nachází na bavorské straně Šumavy nedaleko českoněmeckých hranic. K dispozici je dvousedačka, 5 kotev a koberce pro ty nejmenší lyžaře.  

Mitterdorf nabízí výborné zázemí pro výuku dětí, na své si ale přijdou i dospělí.Kromě lyžování můžete využít i sáňkařskou dráhu nebo několik desítek kilometrů upravených běžkařských tratí.

Výhodou jsou nízké ceny skipasů a výhodná vzdálenost z ČR: Praha – Mitterdorf: 160 km (2:20 hod), Plzeň – Mitterdorf: 130 km (2:20 hod).

Ubytování

Pro účastníky kurzu máme zajištěny apartmány v Penzionu Sněžná od čtvrtka 23.1. do neděle 26.1.2020. Apatmány se nacházejí ve Volarech, přibližně 20 minut jízdy z Mitterdorfu.

Penzion Sněžná je vkusně rekonstruovaný, původní, památkově chráněný roubený dům. Každý apartmán má vlastní sprchu, WC a TV. K dispozici je prostorná společenská místnost s jídelnou, Wi-Fi. Dům se nachází v centru města, v blízkosti restaurací a dalších služeb.

V sobotu večer se koná společný večírek s promítáním fotek ze svahu v nedalekých apartmánech Kadleců, které jsou vzdálené 10-15 minut pěšky z Penzionu Sněžná.

Cena

Kurzovné: 3.300 Kč / osobu (úplní začátečníci 4.900 Kč)

Cena obsahuje:   výuku carvingu a instruktorské služby na svahu, výukové materiály, večerní posezení s rozborem jízdy, pořízení fotografií a videí účastníků kurzu v akci

Cena neobsahuje:   skipas v Mitterdorfu na 3 dny: děti do 15 let: 41€, dospělí: 61€, cestovní pojištění (lze sjednat na vyžádání), dopravu, stravu

Možné příplatky:   zapůjčení lyží LUSTI za poplatek 150 Kč/den (dětské modely) a 250 Kč/den (lyže pro dospělé)

Ubytování: 450 Kč / osoba / noc

Jak se přihlásit na kurz?

Prosím, vyplňte rezervační formulář nebo nám zašlete email a my se Vám ozveme zpět.