Tel +420 724 520 974 | info@carvingpoint.cz

Carvingový kurz na Šumavě 24.-27.1.2019

KURZ JIŽ PLNĚ OBSAZEN, PŘIJÍMÁME POUZE NÁHRADNÍKY! Užijte si s námi 3 dny lyžování v šumavském Mitterdorfu, ideálním středisku pro začátky s carvingem. Kurz je určen pro děti i dospělé, začátečníky a pokročilé.

Průběh výuky

Na kurz v Mitterdorfu se mohou hlásit začátečníci i pokročilí lyžaři – děti i dospělí. Pro dospělé je připravena jak výuka základního carvingu, tak závodnického racecarvingu nebo efektního funcarvingu.

Organizujeme večerní posezení s promítáním záběrů ze svahu. Pořízené fotografie a videa od nás dostanete na památku. Všem účastníkům kurzu doporučujeme zapůjčení speciálních carvingových lyží, díky kterým bude výuka rychlejší a zábavnější.

Výuku vedou zkušení pohodoví čeští instruktoři v malých skupinkách o přibližně stejné výkonnosti. Učíme lyžovat moderními metodami a to tak, aby se dospělí i děti na svahu vždy bavili a rychle se zlepšovali. Výuka probíhá celý den, cca od 9:00 – 11:30 a 13:00 – 15:30, v době oběda od cca 11:30 – 13:00 jsou děti v péči rodičů, pokud není domluveno jinak.

Místo konání

Výuka se koná od pátku (ubytování od čtvrtka) do neděle v Mitterdorfu – lyžařském středisku přímo stvořeném pro rodiny s dětmi. Skiareál se nachází na bavorské straně Šumavy nedaleko českoněmeckých hranic. K dispozici je dvousedačka, 5 kotev a koberce pro ty nejmenší lyžaře.  

Mitterdorf nabízí výborné zázemí pro výuku dětí, na své si ale přijdou i dospělí.Kromě lyžování můžete využít i sáňkařskou dráhu nebo několik desítek kilometrů upravených běžkařských tratí.

Výhodou jsou nízké ceny skipasů a výhodná vzdálenost z ČR: Praha – Mitterdorf: 160 km (2:20 hod), Plzeň – Mitterdorf: 130 km (2:20 hod).

Ubytování

Pro zájemce máme zajištěn apartmánový dům od čtvrtka 24.1. do neděle 27.1.2019 na okraji města Volary, přibližně 20 minut jízdy z Mitterdorfu.

Apartmány jsou stísněnější a jednoduše zařízené s vlastním sociálním zařízením a malým kuchyňským koutem. Hlavní devízou je prostorná společenská místnost, Wi-Fi, úschovna lyží, velký dětský koutek a sauna. Ve společenské místnosti je k dispozici vlastní sudové pivo. Během sobotního večera zde proběhne promítání záběrů ze svahu.

Rádi pomůžeme zajistit i ubytování v jiném komplexu podle Vašich představ, například hned u svahu v Mitterdorfu.

Cena

Kurzovné: 2.750 Kč / osobu (úplní začátečníci 4.750 Kč)

Cena obsahuje:   výuku carvingu a instruktorské služby na svahu, výukové materiály, večerní posezení s rozborem jízdy, pořízení fotografií a videí účastníků kurzu v akci

Cena neobsahuje:   skipas v Mitterdorfu na 3 dny: děti do 15 let: 32€, dospělí: 50€, cestovní pojištění (lze sjednat na vyžádání), dopravu, stravu, příplatek za individuální výuku úplných začátečníků

Možné příplatky:   zapůjčení lyží LUSTI za poplatek 150-250 Kč/den

Ubytování: cena různá dle typu ubytování

Jak se přihlásit na kurz?

Prosím, vyplňte rezervační formulář nebo nám zašlete email a my se Vám ozveme zpět.