Tel +420 724 520 974 | info@carvingpoint.cz

Carvingový kurz Wildkogel (AT) 10-12.2.2023

KURZ JE PLNĚ OBSAZEN, PŘIJÍMÁME JEN NÁHRADNÍKY

Připravili jsme pro Vás třídenní carvingový kurz pro děti i dospělé v krásném rodinném středisku Wildkogel v rakouských Alpách, kde převažují široké modré a červené sjezdovky ideální pro carvingové nadšence i začátečníky.

Průběh výuky

Výuka probíhá od pátku do neděle. Výuku vedou zkušení čeští instruktoři v malých skupinkách o přibližně stejné výkonnosti. Učíme lyžovat moderními metodami a to tak, aby se dospělí i děti na svahu vždy bavili a rychle se zlepšovali. Pro dospělé je připravena jak výuka základního carvingu, tak závodnického racecarvingu nebo efektního funcarvingu.

Všem účastníkům kurzu doporučujeme zapůjčení našich výukových carvingových lyží s nízkým radiusem, díky kterým bude výuka rychlejší a zábavnější. V sobotu večer organizujeme  večerní posezení s promítáním záběrů ze svahu. Pořízené fotky a videa od nás dostanete na památku.

Pro výuku se vyžadují základní lyžařské dovednosti (umět zastavit, sjet mírnou sjezdovku, obsloužit se na vleku), úplné začátečníky nepřijímáme. Výuka probíhá cca od 9:00 – 11:30 a 13:00 – 15:30, v době oběda jsou děti v péči rodičů.

Místo konání

Kurzy se konají v krásném rodinném středisku Wildkogel, které nabízí 62 km sjezdovek s velkým podílem širokých modrých a červených sjezdovek, které jsou jako stvořené pro carvingové oblouky.

Lyžaři často vybírají známější ski resorty v okolí, díky čemu bývají sjezdovky Wildkogelu volnější. Po lyžování si můžete užít jednu z nejdelších sáňkařských drah na světě, která měří 14 km a je uměle osvětlena.

Wildkogel je dobře dostupný z ČR: Praha – Wildkogel Arena: 550 km (6:00 hod), Plzeň – Wildkogel Arena 460 km (5:00 hod).

Ubytování

Ubytování si rezervuje každý individuálně. Zde naleznete naše tipy na ubytování.

Ranní srazy před výukou jsou v Bramberg am Wildkogel. Různé možnosti ubytování jsou v k dispozici v obcích Neukirchen, Bramberg, Hollersbach, Krimml, Mittersill a jejich okolí (v dojezdové vzdálenosti do 15 minut).

Ubytování je potřeba zajistit od čtvrtka do neděle. Výuka probíhá od pátečního rána do neděle odpoledne s tím, že v neděli se končí dříve, aby byl dostatek času na cestu zpět do ČR.

V případě potřeby Vám můžeme pomoci se zajištěním ubytování, které bude odpovídat Vašim představám.

Carving Point Ratschings 2022

Cena

Kurzovné: 4.900 Kč / osoba

Cena obsahuje:   výuku carvingu a instruktorské služby na svahu, výukové materiály, večerní posezení s rozborem jízdy, pořízení fotografií a videí účastníků kurzu v akci

Cena neobsahuje: pro účastníky výuky skipas ve Wildkogel Arena na 3 dny: děti do 6 let : zdarma, děti od 7 do 15 let: 74€, mladiství od 16 do 18 let: 123€, dospělí: 153€, cestovní pojištění (lze sjednat na vyžádání), stravu, dopravu, ubytování

Možné příplatky:   zapůjčení lyží LUSTI za poplatek 200 Kč/den (dětské modely) a 300 Kč/den (lyže pro dospělé)

COVID-19: V případě, že se kurzu nebude možné zúčastnit kvůli šíření nákazy, vrátíme Vám 100% kurzovného zpět. Více detailů naleznete ve všeobecných podmínkách zde.

Jak se přihlásit na kurz?

Prosím, vyplňte rezervační formulář nebo nám zašlete email a my se Vám ozveme zpět.