Tel +420 724 520 974 | info@carvingpoint.cz

Carvingový kurz v Rakousku 7-9.2.2020

Připravili jsme pro Vás třídenní carvingový kurz pro děti i dospělé v krásném rodinném středisku Wildkogel, kde převažují široké modré a červené sjezdovky ideální pro carvingové nadšence i začátečníky.

Průběh výuky

Výuka probíhá od pátku do neděle, příjezd a ubytování na místě ve čtvrtek odpoledne. Doporučujeme zapůjčení speciálních carvingových lyží pro efektivnější výuku dětí i dospělých. Organizujeme dobrovolné večerní posezení s promítáním záběrů ze svahu. Pořízené fotky a videa od nás dostanete na památku.

Výuku vedou zkušení pohodoví čeští instruktoři v malých skupinkách o přibližně stejné výkonnosti. Učíme lyžovat moderními metodami a to tak, aby se dospělí i děti na svahu vždy bavili. Naším cílem je společně si pobyt na horách co nejvíce užít!

Pro výuku se vyžadují základní lyžařské dovednosti (umět zastavit, zatočit), úplné začátečníky nepřijímáme. Pro dospělé je připravena jak výuka základního carvingu, tak závodnického racecarvingu nebo efektního funcarvingu.

Místo konání

Kurzy se konají v krásném rodinném středisku Wildkogel, které nabízí 62 km sjezdovek s velkým podílem širokých modrých a červených sjezdovek, které jsou jako stvořené pro carvingové oblouky.

Lyžaři často vybírají známější ski resorty v okolí, díky čemu bývají sjezdovky Wildkogelu volnější. Po lyžování si můžete užít jednu z nejdelších sáňkařských drah na světě, která měří 14 km a je uměle osvětlena.

Wildkogel je dobře dostupný z ČR: Praha – Wildkogel Arena: 550 km (6:00 hod), Plzeň – Wildkogel Arena 460 km (5:00 hod).

Ubytování

Ubytování si rezervuje každý individuálně.

Ranní srazy před výukou jsou v Bramberg am Wildkogel. Různé možnosti ubytování jsou v Neukirchenu, Brambergu, Hollersbachu a blízkém okolí (v dojezdové vzdálenosti do 15 minut).

Ubytování je potřeba od čtvrtka 6.2. do neděle 9.2.2020.

Rádi Vám pomůžeme zajistit ubytování, které bude odpovídat Vašim představám, a přenecháme Vám rezervaci.

DSC09922

Cena

Kurzovné: 4.400 Kč / osobu

Cena obsahuje:   výuku carvingu a instruktorské služby na svahu, výukové materiály, večerní posezení s rozborem jízdy, pořízení fotografií a videí účastníků kurzu v akci

Cena neobsahuje: pro účastníky výuky skipas ve Wildkogel Arena na 3 dny: děti do 6 let : zdarma, děti od 7 do 15 let: 65,50€, mladiství od 16 do 18 let: 107,50€, dospělí: 134€, cestovní pojištění (lze sjednat na vyžádání)

Možné příplatky:   zapůjčení lyží LUSTI za poplatek 150 Kč/den (dětské modely) a 250 Kč/den (lyže pro dospělé)

Ubytování: cena různá dle typu ubytování

Jak se přihlásit na kurz?

Prosím, vyplňte rezervační formulář nebo nám zašlete email a my se Vám ozveme zpět.