Tel +420 724 520 974 | info@carvingpoint.cz

Carvingový kurz Wildkogel (AT) 26-28.1.2024

Opakujeme oblíbený třídenní carvingový kurz pro děti i dospělé v krásném rodinném středisku Wildkogel v rakouských Alpách, kde převažují široké modré a červené sjezdovky ideální pro carvingové nadšence i začátečníky.

Průběh výuky

Výuka probíhá od pátku do neděle v malých skupinkách pod vedením top českých instruktorů. Učíme lyžovat moderními metodami, a to tak, abyste se na svahu vždy bavili a rychle se zlepšovali.

Pro dospělé je připravena mj. i výuka závodního racecarvingu nebo efektního funcarvingu.

Všem účastníkům doporučujeme zapůjčení našich výukových carvingových lyží s nízkým radiusem, díky kterým bude výuka rychlejší a zábavnější.

V sobotu večer organizujeme večerní posezení s promítáním fotek ze svahu, které od nás dostanete na památku. Výuka probíhá cca od 9:00 – 11:30 a 13:00 – 15:30.

Místo konání

Kurz se koná v krásném rodinném středisku Wildkogel, který nabízí 62 km sjezdovek s velkým podílem širokých modrých a červených tratí, které jsou jako stvořené pro carvingové oblouky.

Lyžaři často vybírají známější ski resorty v okolí, díky čemu bývají sjezdovky Wildkogelu volnější. Po lyžování si můžete užít nejdelší osvětlenou sáňkařskou dráhu na světě, která měří 14 km.

Wildkogel je dobře dostupný z ČR: Praha – Wildkogel Arena: 550 km (6:00 hod), Plzeň – Wildkogel Arena 460 km (5:00 hod).

Ubytování

Ubytování si rezervuje každý individuálně.

Zde naleznete naše TIPY NA UBYTOVÁNÍ.

Ranní srazy před výukou jsou v obci Bramberg am Wildkogel. Ubytování lze hledat v obcích Neukirchen, Bramberg, Hollersbach, Krimml, Mittersill a okolí (v dojezdové vzdálenosti do 15 minut).

Ubytování je potřeba zajistit od čtvrtka do neděle. Výuka probíhá od pátečního rána do nedělního odpoledne.

V případě potřeby Vám můžeme pomoci se zajištěním ubytování, které bude odpovídat Vašim představám.

Carving Point Ratschings 2022

Cena

Kurzovné: 5.300 Kč / osoba

Cena obsahuje:   výuku carvingu a instruktorské služby na svahu, výukové materiály, večerní posezení s rozborem jízdy, pořízení fotografií a videí účastníků kurzu v akci

Cena neobsahuje: pro účastníky výuky skipas ve Wildkogel Arena na 3 dny: děti do 6 let : zdarma, děti od 7 do 15 let: 84€, mladiství od 16 do 18 let: 142€, dospělí: 177€, cestovní pojištění (lze sjednat na vyžádání), stravu, dopravu, ubytování

Možné příplatky:   zapůjčení lyží LUSTI za poplatek 200 Kč/den (dětské modely) a 300 Kč/den (lyže pro dospělé)

Jak se přihlásit na kurz?

Prosím, vyplňte rezervační formulář nebo nám zašlete email a my se Vám ozveme zpět.