Tel +420 724 520 974 | info@carvingpoint.cz

Carvingový kurz Ratschings (IT) 8.-10.3.2024

Opakujeme oblíbený kurz pro děti i dospělé v italských Alpách – krásném středisku Ratschings s velmi dobrou dostupností z ČR, výbornou gastronomií, jistotou sněhu a zpravidla slunečným počasím.

Průběh výuky

Na kurz v Ratschingsu se mohou hlásit mírně pokročilí i výborní lyžaři – děti i dospělí. Pro dospělé je připravena mj. i výuka závodního racecarvingu a funcarvingu.

Organizujeme večerní posezení s promítáním záběrů ze svahu, které od nás dostanete na památku. Všem účastníkům kurzu doporučujeme zapůjčení našich výukových carvingových lyží s nízkým radiusem, díky kterým bude výuka rychlejší a zábavnější.

Výuku vedou zkušení pohodoví čeští instruktoři v malých skupinkách. Učíme lyžovat moderními metodami, a to tak, abyste se na svahu vždy bavili a rychle se zlepšovali. Výuka probíhá celý den, cca od 9:00 – 11:30 a 13:00 – 15:30.

Místo konání

Kurz se koná v italském Ratschings (Racines), který nabízí 25 km precizně upravených a širokých sjezdovek – zejména modrých a červených. Sjezdovky jsou obsluhovány 8 lanovkami – z většiny pohodlné moderní sedačky.

Díky severním svahům bývá v Ratschingsu skvělý sníh i v pozdní sezóně. Pro tento skiareál je také typický velký počet slunečních dní a zpravidla poloprázdné sjezdovky.

Ačkoliv se již jedná o Itálii, je Ratschings skvěle dostupný z ČR, jelikož leží nedaleko dálnice na rakouskoitalském pomezí: Praha – Ratschings: 580 km (5:45 hod), Plzeň – Ratschings 520 km (5 hodin).

Ubytování

Ubytování si zajišťují účastníci individuálně a to od čtvrtka do neděle.

Zde naleznete naše TIPY NA UBYTOVÁNÍ.

Cenově dostupné ubytování lze nalézt v městečkách Vipiteno, Colle Isarco, Campo di Trens a dalším okolí. Vše v dojezdové vzdálenosti 15-20 minut od střediska. Přímo u svahu jsou ubytovací kapacity relativně drahé.

Sobotní promítání se nejspíše bude konat v městečku Vipiteno. Někteří ubytovatelé nabízí zdarma vstup do wellnessu ve Vipitenu, jehož návštěvu určitě můžeme doporučit! V případě potřeby Vám pomůžeme zajistit vhodné ubytování podle Vašich představ.

13200451475_58207847c3_b

Cena

Kurzovné: 5.300 Kč / osoba

Cena obsahuje:   výuku carvingu a instruktorské služby na svahu, výukové materiály, večerní posezení s rozborem jízdy, pořízení fotografií a videí účastníků kurzu v akci

Cena neobsahuje:   skipas v Ratschings-Jaufen na 3 dny: děti do 8 let: zdarma, děti do 16 let : 114€, dospělí: 161€, cestovní pojištění (lze sjednat na vyžádání), stravu, dopravu, ubytování

Možné příplatky:   zapůjčení lyží LUSTI za poplatek 200 Kč/den (dětské modely) a 300 Kč/den (lyže pro dospělé)

Jak se přihlásit na kurz?

Prosím, vyplňte rezervační formulář nebo nám zašlete email a my se Vám ozveme zpět.