Tel +420 724 520 974 | info@carvingpoint.cz

Carvingový kurz v Itálii 5.3.-8.3.2020

Opakujeme úspěšný kurz pro děti i dospělé v italských Alpách – krásném středisku Ratschings s velmi dobrou dostupností z ČR, širokými carvingovými sjezdovkami, výbornou gastronomií a zpravidla slunečným počasím.

Průběh výuky

Ubytování je zajištěno od středy, lyžuje se od čtvrtka do neděle. Na kurzu doporučujeme zapůjčení speciálních carvingových lyží pro nejefektivnější výuku dětí i dospělých. Organizujeme dobrovolné večerní posezení s promítáním záběrů ze svahu. Pořízené fotky od nás dostanete na památku.

Výuku vedou zkušení pohodoví čeští instruktoři v malých skupinkách o přibližně stejné výkonnosti. Učíme lyžovat moderními metodami a to tak, aby se dospělí i děti na svahu vždy bavili. Naším cílem je společně si pobyt na horách co nejvíce užít!

Pro výuku se vyžadují základní lyžařské dovednosti (umět zastavit, zatočit), toto středisko není vhodné pro začátečníky, přijímáme pokročilejší děti od 6 let. Pro dospělé je připravena výuka základního carvingu, závodnického racecarvingu i efektního funcarvingu.

Místo konání

Kurzy se konají v italském Ratschings (Racines) – pro carving jak stvořeném lyžařském středisku nedaleko brennerského průsmyku s výbornou dostupností z ČR.

Rastchings nabízí 25 km precizně upravených a širokých sjezdovek – zejména modrých a červených. Sjezdovky jsou obsluhovány 8 lanovkami – většinu tvoří pohodlné moderní sedačky.

Výhodou je pro Dolomity typický velký počet slunečních dní, zpravidla poloprázdné sjezdovky a velmi dobrá dostupnost z ČR, jelikož Ratschings leží nedaleko dálnice na severu itálských Dolomit: Praha – Ratschings: 580 km (5:45 hod), Plzeň – Ratschings 520 km (5 hodin).

Ubytování

Ubytování si řeší většina účastníků individuálně a to od středy 4.3. do neděle 8.3.2020. Cenově dostupné ubytování lze nalézt v městečkách Vipiteno, Colle Isarco, Campo di Trens a dalších. Vše v dojezdové vzdálenosti 15-20 minut od střediska. Máme k dispozici různé rezervace, které Vám můžeme přenechat - možnosti poskytneme na vyžádání.

Pokud Vašim představám nebude odpovídat žádná z našich zarezervovaných kapacit, rádi Vám pomůžeme najít jinou alternativu, nebo si můžete ubytování zajistit svépomocí.

Ubytovací kapacity nejsme schopni garantovat při pozdních přihláškách. V případě plných kapacit zajistíme ubytování ad hoc.

13200451475_58207847c3_b

Cena

Kurzovné: 5.400 Kč / osobu

Cena obsahuje:   výuku carvingu a instruktorské služby na svahu, výukové materiály, večerní posezení s rozborem jízdy, pořízení fotografií a videí účastníků kurzu v akci

Cena neobsahuje:   skipas v Ratschingsu na 4 dny: děti do 8 let: zdarma, děti do 16 let : 119€, dospělí: 171€, cestovní pojištění (lze sjednat na vyžádání)

Možné příplatky:   zapůjčení lyží LUSTI za poplatek 150 Kč/den (dětské modely) a 250 Kč/den (lyže pro dospělé)

Ubytování: cena různá dle typu ubytování

Jak se přihlásit na kurz?

Prosím, vyplňte rezervační formulář nebo nám zašlete email a my se Vám ozveme zpět.