Tel +420 724 520 974 | info@carvingpoint.cz

Carvingový kurz Mitterdorf 12.-14.1.2024

Užijte si s námi 3 dny lyžování v šumavském Mitterdorfu, ideálním středisku pro začátky s carvingem. Kurz je určen pro děti i dospělé, mírně pokročilé až výborné lyžaře.

Průběh výuky

Na kurz v Mitterdorfu se mohou hlásit mírně pokročilí i výborní lyžaři – děti i dospělí. Pro ty je připravena také výuka závodního racecarvingu nebo efektního funcarvingu.

Organizujeme večerní posezení s promítáním fotek ze svahu, které od nás dostanete na památku. Všem účastníkům kurzu doporučujeme zapůjčení našich výukových carvingových lyží s nízkým radiusem, díky kterým bude výuka rychlejší a zábavnější.

Výuku vedou zkušení pohodoví čeští instruktoři v malých skupinkách. Učíme lyžovat moderními metodami a to tak, aby se dospělí i děti na svahu vždy bavili a rychle se zlepšovali. Výuka probíhá celý den, cca od 9:00 – 11:30 a 13:00 – 15:30.

Místo konání

Výuka se koná od pátku do neděle v Mitterdorfu – lyžařském středisku přímo stvořeném pro rodiny s dětmi. Skiareál se nachází na bavorské straně Šumavy nedaleko českoněmeckých hranic.

Mitterdorf nabízí výborné zázemí pro výuku dětí, na své si ale přijdou i dospělí výborní lyžaři. Areál nabízí několik modrých a červených sjezdovek vhodných na výuku carvingu, ale i prudkou černou trať pro experty.

Výhodou jsou nízké ceny skipasů a výhodná vzdálenost z ČR: Praha – Mitterdorf: 160 km (2:20 hod), Plzeň – Mitterdorf: 130 km (2:20 hod).

Ubytování

Pro omezený počet účastníků kurzu máme k dispozici ubytování ve Volarech v Apartmánech Kadleců. Zbytek účastníků kurzu si zajišťuje ubytování individuálně.

Zde naleznete naše TIPY NA UBYTOVÁNÍ.

Výuka začíná v pátek ráno, ubytování je proto vhodné mít zajištěné již od čtvrtka. Ubytovat se lze ve Volarech (přibližně 20 minut jízdy na svah), kde se zároveň koná sobotní posezení a promítání záběrů ze svahu. Dalšími vhodnými lokalitami k ubytování je Strážný, Lenora, Stožec. Možnosti ubytování jsou i blíže ke svahu na německé straně Šumavy.

Cena

Kurzovné: 4.200 Kč / osoba

Cena obsahuje:   výuku carvingu a instruktorské služby na svahu, výukové materiály, večerní posezení s rozborem jízdy, pořízení fotografií a videí účastníků kurzu v akci

Cena neobsahuje:   skipas v Mitterdorfu na 3 dny: děti do 15 let: 45€, dospělí: 89€, cestovní pojištění (lze sjednat na vyžádání), dopravu, stravu, ubytování

Možné příplatky:   zapůjčení lyží LUSTI za poplatek 200 Kč/den (dětské modely) a 300 Kč/den (lyže pro dospělé)

Jak se přihlásit na kurz?

Prosím, vyplňte rezervační formulář nebo nám zašlete email a my se Vám ozveme zpět.